ПоддержатьУкраїнська

За одержання 91 тис грн хабара судитимуть прокурора місцевої прокуратури на Донеччині

StopCor
StopCor

StopCor

За одержання 91 тис грн хабара судитимуть прокурора місцевої прокуратури на Донеччині

Прокурорами Генеральної інспекції Офісу Генерального прокурора до Селидівського міського суду Донецької області направлено обвинувальний акт стосовно прокурора одного з відділів Красноармійської місцевої прокуратури Донецької області за вимагання та одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що прокурор, здійснюючи процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом зловживання владою або службовим становищем (ст. 364 КК України), вимагав та одержав неправомірну вигоду в сумі 91 тис грн від керівника юридичної особи за непритягнення його до кримінальної відповідальності та закриття кримінального провадження.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Краматорську.

Підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні забезпечуватимуть прокурори Генеральної інспекції Офісу Генерального прокурора.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Другие новости