ПоддержатьУкраїнська

За позовом прокуратури Києва суд стягнув з підприємства 6,4 млн грн заборгованості за користування державним майном

StopCor
StopCor

StopCor

За позовом прокуратури Києва суд стягнув з підприємства 6,4 млн грн заборгованості за користування державним майном

Господарський суд м. Києва задовольнив позов прокурора про стягнення з товариства до державного бюджету 6,4 млн грн заборгованості з орендної плати за користування державним майном.

Прокуратурою встановлено, що у 2014 році між Регіональним відділенням Фонду державного майна України та товариством був укладений договір оренди нежитлових приміщень, розташованих на бульварі Лесі Українки, які є державною власністю та перебувають на балансі державного підприємства «Український інститут інженерно-технічних розвідувань для будівництва».

Однак, в порушення вимог законодавства та умов договору товариство свій обов’язок щодо своєчасного і повного внесення орендної плати за користування державним майном не виконувало, внаслідок чого виникла заборгованість перед державним бюджетом.

Крім того, після закінчення у серпні 2018 року строку дії договору оренди товариство орендовані приміщення не повернуло та продовжувало ними користуватись до грудня 2019 року.

У зв’язку з цим, столична прокуратура звернулась до господарського суду м. Києва з позовом про стягнення з підприємства заборгованості з орендної плати, інфляційних нарахувань, пені, штрафу та неустойки у сумі 6,4 млн грн.

Пресслужба прокуратури міста Києва

Другие новости