ПоддержатьУкраїнська

За придбання краденого мопеда засуджений 28-річний подільчанин

StopCor
StopCor

StopCor

За придбання краденого мопеда засуджений 28-річний подільчанин

Згідно з рішенням суду чоловік відбуватиме покарання у вигляді півтора року позбавлення волі з випробувальним терміном один рік.

У січні засуджений за привабливою ціною купив у свого знайомого мопед, не дивлячись на зізнання чоловіка у тому, що транспортний засіб дістався йому в протиправний спосіб.

Втім покататися на придбаному транспорті новому власнику не довелося: його працівники поліції вилучили в якості речового доказу в провадженні, розпочатому за фактом незаконного заволодіння мопедом  з території лікарні, де його залишила працівниця харчоблоку.

Відносно покупця краденого майна правоохоронці також розпочали досудове розслідування за ст. 198 (придбання, отримання, зберігання чи збут майна, одержаного злочинним шляхом) Кримінального кодексу України. Під час слідства між підозрюваним і прокурором була укладена угода про визнання винуватості, яку в подальшому затвердив суд.

Чоловіка засудили до умовного терміну покарання з умовою, що той впродовж року не порушуватиме законодавства та періодично у встановлений час з'являтиметься для реєстрації в уповноважений орган з питань пробації та повідомлятиме вказаний орган про зміну місця проживання, роботи або навчання.

Досудове розслідування за ч.1 ст.289 Кримінального кодексу України поліцейські також завершили і матеріали справи скерували до суду, який найближчим часом має винести обвинуваченому вирок в незаконному заволодінні транспортним засобом.

Подільський відділ поліції в Одеській області

Другие новости