ПоддержатьУкраїнська

За виготовлення та зберігання наркотичних речовин судитимуть чоловіка

StopCor
StopCor

StopCor

За виготовлення та зберігання наркотичних речовин судитимуть чоловіка

Новобаварською окружною прокуратурою м. Харкова до суду скеровано обвинувальний акт стосовно чоловіка за фактом незаконного виготовлення та зберігання психотропних речовин у особливо великих розмірах, а також незаконного придбання та зберігання обладнання, призначеного для виготовлення особливо небезпечних психотропних речовин (ч. 3 ст. 307, ч. 3 ст. 311, ч. 3 ст. 313 КК України).

За результатами проведення обшуку за місцем мешкання чоловіка відповідно до ухвали слідчого судді місцевого суду виявлено та вилучено психотропні речовини у особливо великих розмірах, а саме: 4 ММС – 4 метилметкатіон, загальною вагою понад 200 грам, амфетамін загальною вагою 42 грами, які були виготовлені та зберігалися з метою подальшого збуту, прекурсори для виготовлення психотропних речовин в особливо великих розмірах – фенілнітропропен загальною вагою 650 грам.

Крім того, в квартирі підозрюваного вилучено обладнання, призначене для виготовлення особливо небезпечних психотропних речовин.

На даний час досудове слідство завершене, обвинувальний акт направлений для розгляду по суті до місцевого суду.

Досудове розслідування здійснювали слідчі СВ поліції № 2 Харківського районного управління поліції № 3 ГУНП в Харківській області.

Другие новости