ПоддержатьУкраїнська

За вимагання 100 тис доларів США від посадовця Мінекології судитимуть групу осіб

StopCor
StopCor

StopCor

За вимагання 100 тис доларів США від посадовця Мінекології судитимуть групу осіб

Офісом Генерального прокурора до суду скеровано обвинувальний акт стосовно групи осіб за фактом вимагання коштів у посадовця Міністерства (ч. 2 ст. 189 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що група осіб, прикриваючись діяльністю однієї із громадських організацій, діяльність якої спрямована на викриття фактів корупції в органах влади, вимагали та одержали від посадової особи Міністерства екології та природних ресурсів України 100 тис доларів США. За ці кошти вони мали припинити навмисно організовані ними акції протесту з вимогою звільнити цього посадовця, а також численні звернення до правоохоронних органів щодо розслідування нібито вчинених ним службових злочинів.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими Головного слідчого управління Нацполіції України. Підтримання публічного обвинувачення здійснюватимуть прокурори Офісу Генерального прокурора.

За скоєний злочин особам загрожує до 7 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Другие новости