ПоддержатьУкраїнська

Запорізькі слідчі поліції повідомили про підозру членам організованої групи, які завдали держпідприємствам збитків на понад мільйон гривень

StopCor
StopCor

StopCor

Запорізькі слідчі поліції повідомили про підозру членам організованої групи, які завдали держпідприємствам збитків на понад мільйон гривень

Наразі підготовлено клопотання про обрання запобіжного заходу для всіх підозрюваних. Досудове розслідування триває.

Слідчим Головного управління Національної поліції в Запорізькій області за оперативним супроводженням співробітників Запорізького управління стратегічних розслідувань, під процесуальним керівництвом обласної прокуратури, здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні відкритому за ознаками злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 3 ст. 28 (Вчинення кримінального правопорушення групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією), ч. 1 ст. 366 (Службове підроблення), ч. 3 ст. 176 (Порушення авторського права і суміжних прав) Кримінального кодексу України.

Встановлено, що у період з листопада 2015 року по січень 2016 року заступник генерального директора одного з державних підприємств міста Енергодар, за попередньою змовою з начальником технологічного відділу та директором ТОВ, яке спеціалізується на виробництві промислового устаткування, зловживаючи своїм службовим становищем незаконно заволоділи майном державного підприємства. Злочинна діяльність фігурантів полягала у внесенні до договорів закупівлі недостовірних відомостей та встановленні на підприємстві фальсифікованих виготовлених кустарним способом пристроїв.

Внаслідок цих дій, двом державним підприємствам завдано матеріальну шкоду в особливо великому розмірі  - на суму понад 1 300 000 гривень.

Сьогодні, 22 січня, усім членам організованої групи повідомлено про підозру у скоєнні злочинів за ознаками 4-х статей Кримінального кодексу України. Крім того, їм вручено підготовлене слідчим клопотання щодо запобіжного заходу - взяття під варту. Досудове розслідування триває.

Нагадаємо: запорізькі слідчі розслідують кримінальне провадження за фактом протиправного заволодіння майном підприємства вартістю у 200 мільйонів гривень.

Відділ комунікації поліції Запорізької області

Другие новости