ПоддержатьУкраїнська

Завершено досудове розслідування вибуху автомобіля в місті Києві на початку 2019 року

StopCor
StopCor

StopCor

Завершено досудове розслідування вибуху автомобіля в місті Києві на початку 2019 року

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно групи осіб, які підозрюються у замаху на замовне вбивство людини з корисливих мотивів на початку 2019 року. Замах був вчинений шляхом підриву автомобіля потерпілого за місцем його проживання у спальному районі міста Києва. Крім того, ці ж особи підозрюються у підпалі автомобіля адвоката у липні 2018 року у паркінгу житлового будинку у столиці.

Під час проведення слідчих дій також зібрано докази щодо незаконного зберігання значного арсеналу вогнепальної зброї: понад 1000 штук боєприпасів різного калібру, протипіхотних мін, вибухових речовин, запалів та детонаторів до них, частин вогнепальної зброї, а також тепловізорів, глушників для нарізної зброї, засобів конспірації тощо. Указане могло бути завезене із зони бойових дій на сході нашої країни, де брав участь у бойових діях один із підозрюваних.

Вказана група осіб підозрюється у вчиненні ряду тяжких та особливо тяжких злочинів, таких як умисне вбивство, вчинене на замовлення, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб, умисне знищення або пошкодження майна, незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.

Другие новости