ПоддержатьУкраїнська

Збут інформації з обмеженим доступом "замовникам" – посадовцям ДФС та ДПС Хмельниччини повідомлено про підозру

StopCor
StopCor

StopCor

Збут інформації з обмеженим доступом 'замовникам' – посадовцям ДФС та ДПС Хмельниччини повідомлено про підозру

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, повідомили про підозру начальнику одного з відділів ГУ ДФС у Хмельницькій області та начальнику одного з відділів ГУ ДПС у Хмельницькій області. Вони підозрюються у несанкціонованому копіюванні інформації, яка обробляється в автоматизованій системі, що призвело до її витоку, вчинене особою, яка має право доступу до такої інформації та несанкціонованому збуті інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в автоматизованій системі, створеної та захищеної відповідно до чинного законодавства (ч. 2 ст. 362 та ч. 1 ст. 361-2 КК України).

За даними слідства, у червні 2020 року посадові особи, незалежно один від одного, збували інформацію з обмеженим доступом, а саме відомості про фінансово-господарські операції, постачальників та покупців певних суб'єктів господарювання. Дані з «Єдиного реєстру податкових накладних», який відповідно до законодавства є захищеною автоматизованою системою, вони передавали «замовникам» на флеш-накопичувачах.

Санкції статей передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на той самий строк.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Хмельницька обласна прокуратура. Оперативний супровід – Управління Служби безпеки України в Хмельницькій області.

Другие новости

Студентам Киевщины рассказали о путях разоблачения коррупции в настоящих реалиях и профилактике ее проявлений

Студентам Киевщины рассказали о путях разоблачения коррупции в настоящих реалиях и профилактике ее проявлений

Студентам рассказали о том, как бороться с коррупцией и обсудили главную тему встречи "Актуальные вопросы разоблачения и профилактики коррупционных проявлений в сегодняшних реалиях"