ПоддержатьУкраїнська

Журналіст "СтопКору" зі Святогірська добиватиметься у суді розслідування справи про перешкоджання професійній діяльності

StopCor
StopCor

StopCor

Журналіст 'СтопКору' зі Святогірська добиватиметься у суді розслідування справи про перешкоджання професійній діяльності

4 січня о 9.00 у міськрайонному суді Слов'янська відбудеться слухання справи за скаргою журналіста "СтопКору" на дії слідчого поліції, який закрив справу за фактом перешкоджання професійній журналістській діяльності.

"Справу закрили 23 листопада 2017 року. Я пропонував суду скасувати постанову про закриття кримінального провадження. Сам інцидент стався ще у січні 2017 року. Справою займався спочатку один слідчий поліції, який п'ять разів відправляв матеріали до прокуратури для оголошення підозри щодо члена виконкому Святогірської міської ради Миколи Присяжного, який брав участь у перешкоджанні професійній журналістській діяльності. Але у прокуратурі не побачили складу злочину.

Після цього справу скерували до іншого слідчого, який через два місяці її закрив. Серед мотивів, через які справа "заглохла", за твердженнями слідчого, є той факт, що Присяжний нібито не знав, що я журналіст. Хоча у мене на шиї висіла прес-карта", – розповів голова святогірського осередку "Стоп корупції" Володимир Рибалкін.

Нагадаємо, на керівника Святогірського осередку ГО "Стоп корупції" Володимира Рибалкіна напав член виконавчого комітету Присяжний. У такий спосіб чиновник намагався перешкоджати журналістській діяльності. Інцидент стався на очах міського голови Святогірська Дзюби у його робочому кабінеті.

"Для нас не дивно, що ініціатором провокації став саме Присяжний, колишній член "Партії Регіонів" з чинного резервного списку депутатів до Святогірської міської ради від партії "Наш край". Саме він ще в січні 2014 року закликав Януковича до силового розгону Майдану на сесії Святогірської міськради", – зазначив голова місцевого осередку "Стоп корупції" Володимир Рибалкін.

Додамо, що в управлінні НП у Святогірську після нападу на голову місцевого осередку "Стоп корупції" Володимира Рибалкіна відкрили кримінальне провадження за 171 статтею "про перешкоджання професійній журналістській діяльності". Відповідну справу внесли до ЄРДР.

Другие новости