ПоддержатьУкраїнська

Зухвалому вбивству підприємця в Херсоні передували постійні погрози з боку одіозного екс-мера Володимира Сальдо

StopCor
StopCor

StopCor

Зухвалому вбивству підприємця в Херсоні передували постійні погрози з боку одіозного екс-мера Володимира Сальдо

24 травня у Херсоні було зухвало вбито підприємця Ігоря Пащенка, відомого своїм протистоянням з особами, наближеними до колишнього мера Сальдо. Цьому передували постійні, протягом двох років, погрози з боку одіозного політика та викрадення брата Ігоря – Дениса Пащенка в Домініканській Республіці, покарання за яке Володимиру Сальдо вдалося уникнути.

В січні 2018 року майно Ігоря Пащенка захопили. До банного комплексу «Загублений Світ», частини підприємства «Банс», увірвались тітушки на чолі з поліцією охорони і зламали замки. Є відео, на якому зняті начальник Управління поліції охорони в Херсонській області Ігор Лебеденко та людина, викликана ним – особа, що відкриває всі замки. Проте у поліції охорони факт співпраці ДСО з людиною, що відкриває замки, заперечують. «Ні, звичайно. Ну це ви кажете, що поліція охорони співпрацює з якимось злочинцями», - обурюється Ігор Внук, начальник відділу кадрів Управління поліції охорони Херсонської області.

Та на цьому детектив не закінчився. Одразу після Великодня цього року Дениса Пащенка знову викрали в Домінікані. Він зміг вийти зі «СтопКором» на зв'язок і дати ексклюзивне інтерв’ю: «Під хибним приводом викликали до іншого міста для, нібито, отримання документів по справі Сальдо. Коли я прибув до цього міста, недалеко від будівлі суду, на стоянці, на мене накинулися 4 людини і, погрожуючи пістолетом, закинули в машину. Завезли в будинок, який вони заздалегідь орендували, і протягом доби під фізичним насильством мене змусили підписати деякі документи, які Сальдо хотів використовувати в апеляційному процесі тут, в Домініканській республіці».

Особистості викрадачів вже встановили – це двоє громадян Російської Федерації, один українець. «Це все було сплановано, проплачено Володимиром Сальдо для отримання документів, мною підписаних, щоб позбутися від судимості і представити себе як невинного за допомогою цих фальшивих документів», - стверджує постраждалий Денис Пащенко.

Деталі історії протистояння загиблого бізнесмена та колишнього мера – в ексклюзивному розслідуванні «СтопКору». 

https://youtu.be/DTZ5BqqILVk

Другие новости

СБУ обнаружила в епархиях УПЦ (МП) пропагандистские 'методички' Кремля, 'учение о сатанизме' и нацистскую символику

СБУ обнаружила в епархиях УПЦ (МП) пропагандистские "методички" Кремля, "учение о сатанизме" и нацистскую символику

Служба безопасности завершила контрразведывательные (безопасные) мероприятия на объектах УПЦ (МП), расположенных в Закарпатской, Ровенской и Житомирской областях