ПоддержатьУкраїнська

Зґвалтування у Кагарлику – ДБР повідомило про підозру колишньому начальнику Кагарлицького ВП

StopCor
StopCor

StopCor

Зґвалтування у Кагарлику – ДБР повідомило про підозру колишньому начальнику  Кагарлицького ВП

Слідчі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві,  повідомили про підозру  колишньому начальнику Кагарлицького ВП Обухівського ВП ГУНП в Київській області.

Він підозрюється у невжитті керівником, якому стало відомо про вчинення його підлеглими незаконного затримання, заходів для їх припинення та неповідомлення компетентних органів про злочин ( ч. 2 ст. 146-1 КК України). 

Під час досудового розслідування встановлено, що у січні 2020 року черговий Кагарлицького  відділу поліції у нічний час отримав інформацію про наявність на третьому поверсі відділення поліції двох громадян, які з використанням кайданок були пристебнуті до батареї працівниками сектору карного розшуку зазначеного відділу поліції, при цьому будь-які документи про затримання у встановленому законодавством порядку щодо затриманих осіб не складались. У подальшому черговим засобами зв’язку було повідомлено про вказану подію начальника відділення поліції.

У свою чергу, нині колишній начальник Кагарлицького ВП, будучи належним чином поінформованим про вчинення його підлеглими насильницького зникнення щодо двох вищевказаних осіб, не вжив заходів для їх припинення та не повідомив компетентні органи про злочин.

Також, 27 жовтня 2020 року колишньому начальнику Кагарлицького ВП Обухівського ВП ГУНП в Київській області обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Окрім цього, під час досудового розслідування надано оцінку діям осіб, які здійснювали насильницьке зникнення відносно двох вище вказаних осіб та їм повідомлено про нову підозру у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 146-1 КК України. Відносно вказаних осіб діють раніше обрані запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою та цілодобового домашнього арешту.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснюють прокурори Офісу Генерального прокурора, оперативний супровід - Київське обласне управління ДВБ НПУ.  

У разі доведення вини підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 7 років.

Другие новости