ПоддержатьУкраїнська

Звіт про роботу ДБР за вересень 2020 року (ВІДЕО)

StopCor
StopCor

StopCor

Звіт про роботу ДБР за вересень 2020 року (ВІДЕО)

Державне бюро розслідувань продовжує звітувати про свою роботу.

ЗАТРИМАННЯ

У вересні слідчі ДБР затримали 39 осіб.

З них: 9 працівників лісової охорони, 6 військовослужбовців, 5 поліцейських, 3 прокурори, 3 працівника ДСНС, 2 податківця, 1 прикордонника, 1 митника,1 працівника кримінально-виконавчої служби та 8 інших суб’єктів.

А саме:

начальника одного з відділів Олександрійської місцевої прокуратури Кіровоградської області після одержання хабара;

посадових осіб ГУ ДФС в Тернопільській області під час одержання 37 000 доларів за допомогу громадянину уникнути кримінальної відповідальності.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПІДОЗРУ

Повідомили про підозру 335 особам.

З них: 221 військовослужбовцю, 32 поліцейським, 26 працівникам лісової охорони, 12 податківцям, 5 митникам, 4 працівникам кримінально-виконавчої служби, 4 працівникам ДСНС, 3 прикордонникам, 3 прокурорам, 1 працівнику СБУ та 24 іншим суб’єктам.

А саме:

начальнику одного із відділів місцевої прокуратури та начальнику одного із відділень поліції Смілянського району за «кришування» грального бізнесу;

старшому оперуповноваженому відділу кримінальної поліції Голосіївського Управління поліції ГУ Нацполіції у м. Києві, який разом з двома іншими невстановленими особами, з метою отримання зізнання у вчиненні вбивства, катував громадянина, якого виявили поруч із місцем вбивства.

https://www.youtube.com/watch?v=Ycm_Zz_Ybbo

НАПРАВЛЕНО ДО СУДУ

До суду направлено 330 обвинувальних актів.

З них щодо: 215 військовослужбовців, 49 поліцейських, 13 працівників Державної кримінально-виконавчої служби, 13 працівників лісової охорони, 4 податківців, 4 митників, 4 працівників ДСНС, 3 суддів, 2 прикордонників, 1 працівника СБУ, 1 прокурора та 21 інших суб’єктів.

А саме щодо:

двох посадовців поліції у Дніпропетровській області, які вибивали зізнання в умисному вбивстві;

екскерівника Головного управління ДСНС в Одеській області, через службову недбалість якого протягом 2019 року на території Одеси сталося три масштабних пожежі, в яких загинуло 33 людини.

Крім того, Державне бюро розслідувань опублікувало матеріали слідства про справжні причини та умови, які сприяли розвалу Збройних Сил України та анексії Кримського півострову.

Також слідчі ДБР розпочали досудове розслідування у зв'язку з падінням військового літака АН-26 Повітряних Сил ЗСУ на Харківщині за фактом порушення правил польотів та підготовки до них, що спричинило катастрофу та тяжкі наслідки (ст. 416 КК України).

За вересень 2020 року сума одержаної неправомірної вигоди склала 1 195 850 гривень та 114 240 доларів США.

Також, встановлено збитків державі на суму 36 392 550 гривень та 77 500 доларів США.

Другие новости