ПоддержатьУкраїнська

Через вибух у Бейруті загинули 78 людей

StopCor
StopCor

StopCor

Через вибух у Бейруті загинули 78 людей

У Бейруті (Ліван) в результаті серії вибухів загинули 78 людей. Крім того, в результаті події постраждали щонайменше 4 тисячі людей. 

 Фото: twitter.com ajplus

Кілька найсильніших вибухів в порту Бейрута знищили всю прибережну інфраструктуру. За попередніми даними, 78 людей загинули та майже 4 тисячі людей отримали поранення, ці дані продовжують змінюватися і не є остаточними.

Про це повідомляє Аljazeera.

Президент Лівану Мішель Аун скликав екстрене засідання Вищої ради оборони. За підсумками засідання Бейрут був оголошений містом лиха, уряду рекомендовано ввести надзвичайний стан на два тижні. Всіх, хто знаходиться в зоні лиха, просять носити маски.

Міністр внутрішніх справ Лівану Мухаммед Фахмі повідомив, що в порту Лівану вибухнула велика партія аміачної селітри, яка зберігалася на одному зі складів.

За даними місцевих ЗМІ, міністерство отримувало доповідь про загрозу зберігання в гавані вантажу вибухонебезпечних речовин ще чотири місяці тому, проте жодних належних заходів вжито не було. Причиною детонації селітри могло стати коротке замикання.

Також повідомляється, що за попередніми даними, при виконанні зварювальних робіт по закладенню отворів, через які зловмисники могли здійснити крадіжку, на складі в порту здетонував вантаж з 2700 тоннами аміачної селітри.

Другие новости