ПоддержатьУкраїнська

Лукашенко пригрозив перетворити Білорусь на єдину військову базу з РФ

Марина Титова
Марина Титова

Шеф-редактор

Лукашенко пригрозив перетворити Білорусь на єдину військову базу з РФ

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заяив, що в разі агресії відносно Білорусі від інших країн вона перетвориться на єдину військову базу з Росією.

 Олександр Лукашенко Фото: TV and Radio Company of Belarus via AP

"Якщо треба буде, то Білорусь перетвориться на єдину базу Білорусі та Росії. Військову базу. Для того, щоб протистояти вашій агресії, якщо раптом ви на це зважитеся або окремі сусідні держави. Ви це повинні чітко розуміти", –сказав Лукашенко в інтерв'ю CNN, повідомляє білоруське державне агентство БЕЛТА.

Відповідаючи на питання, чи не перетвориться Білорусь на західний форпост Росії, Лукашенко відповів: "Якщо ви так боїтеся, що Білорусь може перетворитися на західний форпост Росії, тоді навіщо ви цю дурну, безмозку проводите політику? Навіщо ви нас робите форпостом Росії?".

Нагадаємо:

  • У вересні цього року самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що очікує прийняття 28 "союзних програм" з РФ в жовтні й назвав це проривом.
  • Пізніше у ЗМІ з’явилася інформація, що Росія може поставити в Білорусь до 2025 року озброєння більш на ніж 1 млрд доларів.

Другие новости