ПоддержатьУкраїнська

РФ завершила будівництво Кримського мосту 

StopCor
StopCor

StopCor

РФ завершила будівництво Кримського мосту 

Країна-агресор закінчила незаконне будівництво моста в тимчасово окупованому Криму через Керченську протоку.

Про це передає УНН з посиланням на начальника замовника будівництва Управління федеральних автомобільних доріг "Тамань" Кайрата Турсунбекова.

"Будівництво Кримського моста завершено. Отримано висновок про відповідність цього об'єкта технічним регламентам і проєктній документації, отримано дозвіл на введення в експлуатацію, і, відповідно, залізнична частина транспортного переходу готова до приймання перших поїздів", - повідомив Турсунбеков.

Перший потяг із Санкт-Петербурга до Севастополя Кримським мостом вирушить 23 грудня, час у дорозі становитиме 43,5 години, а 24 грудня вирушить перший потяг з Москви до Сімферополя, час у дорозі - 33 години.

Як відомо, будівництво "Кримського моста" тривало з 2015 року. Україна не давала дозволу на це, тому будівництво велося з порушеннями міжнародного права.

Зокрема, в ухваленій на 28-й сесії ПА ОБСЄ Люксембурзькій декларації йдеться, що спорудження моста через Керченську протоку між РФ і тимчасово окупованим Кримом є кричущим порушенням суверенних прав України і норм міжнародного права.

Другие новости