ПоддержатьУкраїнська

Суд вимагає від США оприлюднити переписку щодо України

StopCor
StopCor

StopCor

Суд вимагає від США оприлюднити переписку щодо України

Суддя Емі Джексон видала запит з вимогою до адміністрації президента США Дональда Трампа надати електронну переписку, в якій говорилося про військову допомогу Україні і, зокрема, вказівку президента про її припинення.

Рішення було прийнято за позовом видання The New York Times в рамках закону про доступ до інформації. Раніше Білий дім відмовив у наданні документів виданню, посилаючись на застосування виконавчого привілею.

"Саме документи в цій категорії - це електронне листування президента, або віцепрезидента, або безпосередніх радників президента за президентським рішенням про обсяг, терміни і цілі затримки військової допомоги Україні", - заявила заступник юриста бюджетного управління Білого дому Гедера Уолш.

У минулому році в рамках розгляду імпічменту Дональда Трампа розглядалися звинувачення в тому, що затримка військової допомоги Українімогла здійснюватися для чинення тиску на український уряд з внутрішньополітичною метою.

Рішення адміністрації призупинити виділену для України допомогу зіграло центральну роль в процесі імпічменту Трампа за звинуваченням у зловживанні повноваженнями і перешкоджанні роботі Конгресу.

Про це повідомляє "Голос Америки" з посиланням на Law and Crime.

Другие новости