ПоддержатьУкраїнська

Туреччина запобігла втручанню третіх країн у війну в Карабасі, – журналіст

StopCor
StopCor

StopCor

Туреччина запобігла втручанню третіх країн у війну в Карабасі, – журналіст

Відомий азербайджанський журналіст та голова медіагрупи “Yenicag” Агіль Алескер заявив, що саме завдяки Туреччині в конфлікті не беруть участь треті сторони. Також він засудив Вірменію за обстріл мирного міста, яке розташоване далеко від місця бойових дій.

 Фото: 7news.az

Про це пише 7news.az.

Він зазначив, що Вірменія випробовує нерви азербайджанського керівництва і намагається втягнути у війну в Карабасі треті країни, щоб тим самим врятувати себе.

«Вірмени завжди вдавалися до підлих, найдешевших методів, які не входять у жодні морально-етичні рамки. Обстріл абсолютно мирного, розташованого далеко від бойових дій, сплячого міста о 2 годині ночі – це не тільки військовий злочин, це мерзотність, чого навіть не дозволяли собі нацисти під час Другої світової війни. По Гянджі вдарили кілька разів, балістичні ракети потрапили в житлові квартали міста, вбили мирних людей, жінок і дітей. Весь світ був свідком цієї кривавої трагедії, коли з-під завалів діставали трупи малолітніх дітей, жінок, людей похилого віку, що стали жертвою вірменського звірства. Шкода, що в нашому цивілізованому світі голос гуманності давно задушений, не можна почути стогони мучеників, невинних людей, полеглих від рук вірменських терористів, і це реальність нашого часу », – зазначив Алескер.

Далі він додав, що відтепер у світі всі визнають та поважають тільки силу.

«Збройні сили Азербайджану, які на цей час проводять операції проти вірменських окупантів , у Карабасі, показали усьому світу могутність нашої держави і волю нашого народу. Президент Азербайджану Ільхам Алієв, повністю підтримуваний нашим народом, у всіх своїх інтерв'ю повторював одне і те ж, що «перед волею нашого народу і міццю нашої армії ніяка сила не зможе встояти. Перемога за нами, перемога за азербайджанською армією, яка сьогодні виконує свою священну місію. Важкодоступні і критичні ділянки окупованих територій з військової точки зору вже очищені нашими військами і наші солдати, демонструючи героїзм, продовжують витісняти окупантів та пересуваються вглиб Нагірного Карабаху. Попри безпрецедентний тиск ззовні і політичні провокації з боку різних західних політичних кіл, президент Азербайджану заявив, що ми не звернемо з правильного шляху і відновимо свою територіальну цілісність. Народ одностайно підтримує нашого президента, наш народ майже 30 років чекав і терпів, сподіваючись на те, що знайдеться, нарешті, розумний політик в керівництві Вірменії, і глобальні сили, нарешті, зрозуміють нашу біль і сприятимуть процесу мирного врегулювання конфлікту. Але, на жаль, ми всі бачили, як поводилися вірмени і їх покровителі. Нарешті, терпіння нашого народу, нашого керівництва і нашої армії лопнуло. Тепер ми бачимо гнів на полі бою, де ворог зазнає ганебної поразки», – додав він.

Щодо ролі Туреччини в карабаському конфлікті, журналіст наголосив, що Анкара підтримує Баку тільки політично, що дуже важливо.

«Підтримка Туреччини, рішучість і тверда позиція керівництва братської країни запобігла втручанню третіх країн в конфлікт в Нагірному Карабасі. Якби не політична підтримка Туреччини Азербайджану, то нас, як і у 1992 році, зламали б, зав’язали б нам руки і нацькували б на нас озброєних до зубів вірмен. Братська Туреччина надає нам моральну підтримку, і це чомусь багатьом не подобається. Виникає логічне запитання: Франція, інші західні держави можуть підтримувати Вірменію, по суті агресора і надавати йому політичну і військову підтримку, а Туреччині не можна нас підтримувати? З якого дива дружба і братерство між нашими країнами повинні когось турбувати? Тут і додати нема чого. Наші відносини, зв'язок, стратегічне партнерство лякають і непокоять лише наших ворогів, які завдяки нашій єдності ніяк не можуть знищити нас окремо. Азербайджан і Туреччина – одна нація, дві держави! Незалежно від бажань наших ворогів, ми їх всіх переможемо, спираючись один на одного. Наш союз з Туреччиною тільки сприяє зміцненню миру в нашому регіоні і грає стабілізаційну роль у геополітичних процесах не тільки на Кавказі, але на всьому Близькому Сході », – закінчив Агіль Алескер.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Вірменія відмовилась у територіальних поступках в обмін на мир.

Другие новости