ПоддержатьУкраїнська

У Гонконзі під час різдвяних протестів правоохоронці застосували сльозогінний газ (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

У Гонконзі під час різдвяних протестів правоохоронці застосували сльозогінний газ (відео)

25 грудня у Гонконзі під час страйку правоохоронці застосували проти учасників акції сльозогінний газ.

Про це повідомляє South China Morning Post, передає Укрінформ. 

"Антиурядові протестувальники вийшли на вулиці Гонконгу та знову зібралися біля торговельних центрів у день святкування Різдва. Поліція під час зіткнення використала сльозогінний газ та перцевий спрей, як і напередодні ввечері, на тлі насильства та вандалізму на вулицях міста", - йдеться у повідомленні.

У кількох різних локаціях було зафіксовано офіцерів поліції, які заарештовували протестувальників. Місцеві медичні служби повідомили, що близько 25 людей були госпіталізовані з травмами, які отримали під час протистоянь, протягом вівторка та ранку середи.

Очільниця адміністрації Гонконгу Керрі Лам висловила розчарування поведінкою протестувальників у Різдвяний Святвечір, заявивши, що багато людей, серед яких туристи, які приїздять у Гонконг, засмучені поведінкою "групи безрозсудних та егоїстичних заколотників”, які зіпсували свято.

https://twitter.com/SCMPHongKong/status/1209788466164199426?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1209788466164199426&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.ukrinform.ua%2Frubric-world%2F2845254-policia-zastosuvala-slozoginnij-gaz-pid-cas-rizdvanih-protestiv-u-gonkonzi.html

Другие новости