ПоддержатьУкраїнська

У Польщі українець схиляв дітей до самогубств

StopCor
StopCor

StopCor

У Польщі українець схиляв дітей до самогубств

У Польщі в Белхатівському повіті, Лодзьке воєводство, правоохоронці затримали24-річного громадянина України.

Як повідомляє "Yavp.pl" з посиланням на сайт місцевої поліції, чоловіка звинувачують у схилянні дітей до самопокалічення та скоєння самогубства через інтернет-гру, передає "Діло".

Небезпечна гра, схожа, на "Блакитного кита", полягала у виконанні завдань "Куратора", як, за версією поліції, називав себе затриманий українець. Спочатку це були невинні завдання, але згодом вони переходили в більш жорсткі. Йшлося про нанесення неповнолітніми собі травм, а в фінальній стадії – самогубство.

Контакти з неповнолітніми чоловік нав'язував через мережу "Вконтакте". Cеред, тих, кого йому вдалося "завербувати", були дві дівчинки з Польщі: одна з-під Познані, а інша – з Великопольського воєводства. Одна з дівчат походить з України, на її тілі знайшли численні сліди від травм, які вона нанесла собі, виконуючи завдання. Зараз над нею встановили медичну опіку.

Затриманому громадянину України вже пред'явили звинувачення. Слідством займається прокуратура в Познані. Для початку там готують подання до суду про тимчасовий арешт чоловіка.

Другие новости