ПоддержатьУкраїнська

Кількість інфікованих новим вірусом в Китаї стрімко росте

StopCor
StopCor

StopCor

Кількість інфікованих новим вірусом в Китаї стрімко росте

За останні кілька днів різко зросла кількість заражень новим вірусом в Китаї.  Влада оголосила про 198 підтверджених випадків. Захворювання вперше виявлено за межами Ухань, де був зафіксований спалах.

Загадкове захворювання забрало життя вже трьох осіб, заявили в муніципальному комітеті з охорони здоров'я в місті Ухань, де вперше був зафіксований новий вірус.

На даний момент 25 осіб, які заразилися вірусом, вже виписані з лікарні, ще 170 знаходяться на лікуванні. Стан 35 пацієнтів оцінюється як важкий, 9 осіб перебувають у критичному стані. Ще 126 пацієнтів заразилися легкою формою захворювання.

У свою чергу, випадки захворювання вперше були виявлені за межами Ухань. Відомо про двох потерпілих жителів Пекіна, також захворювання діагностували в одного жителя Шеньчженя. Всі вони раніше побували в Ухані.

Про самий вірус відомо, що він відноситься до групи коронавірусів і провокує в інфікованих ним людей розвиток пневмонії. Перші випадки зараження новим китайським вірусом були пов'язані з оптовим ринком морепродуктів в місті Ухань. Крім білух і інших морських ссавців на цьому ринку до його закриття 1 січня, за інформацією деяких ЗМІ, продавалися також кажани, кури, кролики та змії. Один з цих видів, швидше за все, і став джерелом зараження, передає DW.

Поки органи охорони здоров'я КНР не зафіксували жодного випадку передачі цього вірусу від людини до людини. Однак у британських епідеміологів немає впевненості в тому, що передача вірусу від тварини до людини й надалі залишатиметься єдиним способом зараження.

Другие новости