ПоддержатьУкраїнська

На Лукашенка написали заяву до міліції через смерть пенсіонерки від COVID-19

StopCor
StopCor

StopCor

На Лукашенка написали заяву до міліції через смерть пенсіонерки від COVID-19

Син 68-річної жінки, яка, за непідтвердженою інформацією, померла від коронавірусу в Білорусі, написав заяву до міліції на президента країни Олександра Лукашенка.

2 квітня в обласній клінічній лікарні у Вітебську від пневмонії померла 68-річна жінка. У неї був виявлений коронавірус. Однак в офіційних джерелах про її смерть так і не повідомили. У соціальних мережах інформація з'явилася 3 квітня, передає УНІАН з посиланням на Белсат.

Відомо, що чоловік живе у Франції і не може приїхати до Білорусі, поки закриті кордони. Він регулярно підтримував зв'язок з мамою телефоном, поки її не перевели до реанімації. Після цього про стан жінки інформували родичі, які живуть у Білорусі.

За їхньою інформацією з Лідією Матвєєвою в лікарні лежали й інші пацієнти. Що з ними наразі - невідомо.

Олександр Матвєєв був шокований смертю матері і в розпачі звернувся із заявою в Полоцький РВВС. Заяву у чоловіка прийняли і зареєстрували під номером 547 039.

Ось текст заяви:

"Вимагаю порушити кримінальну справу проти Лукашенка Олександра Григоровича, 30.08.1954 р., уродженця сел. Копись, Республіка Білорусь. Який, перебуваючи на посаді Президента Республіки Білорусь, не вжив необхідних заходів щодо захисту населення від розповсюдження особливо небезпечного вірусу, в результаті чого 02.04.2020 року в обласній клінічній лікарні міста Вітебська померла Матвєєва Лідія Дмитрівна".

Другие новости