ПоддержатьУкраїнська

Поліція приховує подробиці вбивства 5-річної дівчинки на Житомирщині (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

Поліція приховує подробиці вбивства 5-річної дівчинки на Житомирщині (відео)

У справі щодо вбивства 5 річної дівчинки Дарії Макарчук, яку за версією слідства батьки спалили в печі, з’явилися нові обставини, що повністю змінюють суть справи. Дівчинка може бути жива.

https://youtu.be/nHDjlgjXczE

Заяву про те, що справа могла бути сфальсифікована, зробила місцева активістка Галина Чижова.

Вона доклала відео з коментарем прокурора яке вона зробила після з засідання суду яке відбувалось 03 березня 2020 р.

"Процесуальний прокурор по справі за підозрою ймовірного вбивства батьками 5 - річної Дарійки Макарчук — повідомив, що по результатам генетичної експертизи , рештків тіла Дарійки Макарчук — не знайдено …Взагалі — в річці були знайдені рештки тіла тваринного походження . Кримінальна справи про ймовірне вбивство 5 річної Дарійки Макарчук — на мою думку , була повністю сфальшована .

Зі слів батька Дарійки — П. Макарчука — в групі поліціянтів , які проводили арешт і жорстоке побиття батьків, був присутній і син виховательки — ДБСТ — Н. Коберник , Артур Коберник . Він зі слів матері і батька дівчинки — жорстоко бив батьків. Разом з поліціянтами. Тому були і потрощені ребра в батька Дарійки . Продовження суду по справі- відбудеться 19 березня в Коростені . Тепер зрозуміло , чому мовчать всі..

Мовчить — поліція , прокуратура ,  торгівці дітьми. Мовчать керівники Ювенальної превенції . Мовчить Начальник слідчого відділу ГУНП — О. Радченко", - заявила Галина Чижова, передає активіст "СтопКору" у Youtube.

Чижова підозрює, що Дарійку могли продати, однак кому і навіщо, не знає.

Раніше, повідомлялося, що в одному з сіл на Житомирщині батьки вбили свою маленьку дочку, яку відвоювали у прийомних батьків. Потім вони спалили її. Обидва зараз під вартою.

Другие новости