ПоддержатьУкраїнська

Приховувала дефіцит масок для медиків: у Зеленського вимагають звільнити голову ДОЗ КМДА Гінзбург

StopCor
StopCor

StopCor

Приховувала дефіцит масок для медиків: у Зеленського вимагають звільнити голову ДОЗ КМДА Гінзбург

12 травня на сайті Президента України з’явилася петиція від групи осіб із проханням звільнити Валентину Гінзбург з посади директора Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради.

 Валентина Гінзбург Фото: СтопКор

Автори петиції перерахували низку причин, на їхню думку, достатніх для звільнення чиновниці.

Серед них наступні:

— приховування інформації про відсутність потрібної кількості засобів захисту для медиків в умовах карантину;

— «зрада» двох медичних закладів – Київської міської клінічної офтальмологічної лікарні «Центр мікрохірургії ока» та Київського міського центру репродуктивної та перинатальної медицини;

— незнання реальної ситуації в Києві стосовно пандемії;

— надання неправдивої інформації київському міському голові Віталію Кличку про лікування хворих на коронавірусну інфекцію у Київській міській лікарні №8;

— демонстрація зневаги до карантинних обмежень та відмова без поважних причин від самоізоляції після повернення з відпустки до Європи під час пандемії COVID-19 та інше.

«Просимо підтримати Петицію щодо звільнення Гінзбург Валентини Григорівни з посади директора Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та розпочати щодо неї службове розслідування для перевірки фактів невідповідності займаній посаді, бездіяльності та некомпетентності під час пандемії коронавірусної інфекції.

Реалізація цієї петиції дозволить унеможливити подальше руйнування медичної системи м.Києва, забезпечити професійне керування закладами охорони здоров’я столиці, взяти під належний контроль епідеміологічну ситуацію, що є критично важливим під час пандемії», — зазначили автори звернення.

Детальніше ознайомитися та підтримати петицію можна за посиланням.

Як повідомляв «СтопКор» раніше, нардеп Віталій Купрій розповів журналістам моторошну історію про 62 мертвонароджених немовлят у лікарні міста Кам’янське за рік, підробку документів та зниклі тіла дітей. Тоді очільницею ДОЗ області була саме Валентина Гінзбург. Нардеп звернувся до неї з листом, була скликана комісія, яка дійшла висновку, що немає порушень чинного законодавства.

Другие новости