ПоддержатьУкраїнська

Стало відомо, скільки виплатять родинам загиблих в авіакатастрофі під Тегераном

StopCor
StopCor

StopCor

Стало відомо, скільки виплатять родинам загиблих в авіакатастрофі під Тегераном

Кабінет міністрів протягом тижня виплатить родинам загиблих громадян України по 200 тисяч гривень допомоги. Про відповідне рішення уряду повідомив у Telegram-каналі Прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

"Держава надасть всебічну підтримку, зокрема юридичну та фінансову, рідним і близьким загиблих в авіакатастрофі в Ірані. Уряд протягом тижня виплатить родинам загиблих громадян України по 200 тисяч гривень допомоги. Одноразова матеріальна допомога від держави з резервного фонду буде надана до отримання родинами всіх страхових виплат", - повідомив Гончарук.

З його слів, в уряді проконтролюють належне здійснення страхових виплат відповідно до Монреальської конвенції.

"Для кожної родини загиблого українця передбачено виплати в розмірі 250 тисяч СПЗ (спеціальні права запозичень), що становить приблизно 180 000 доларів", - додав очільник уряду.

"Також Україна наполягає на компенсаціях від уряду Ірану через усі дипломатичні канали та міжнародні органи юрисдикції", - вказав він, передає УНН.

Літак МАУ зазнав аварії неподалік від столиці Ірану Тегерана, невдовзі після вильоту, рано вранці 8 січня. На борту літака було 167 пасажирів  і 9 членів екіпажу - громадяни України. Усі загинули. Серед загиблих - загалом 11 українців. У ніч на 11 січня Іран визнав, що випадково збив літак МАУ.

Другие новости