ПоддержатьУкраїнська

Тяжко хворів: помер українській співак

StopCor
StopCor

StopCor

Тяжко хворів: помер українській співак

24 березня з життя пішов Народний артист України Анаталолій Мокренко. Відомо, що він тяжко хворів. Про подію повідомив президент «Фонду сприяння ініціативам газети «День» Микола Гриценко на сторінці у Facebook.

Видатному українському баритону було 87 років.

«Народний артист СРСР, Народний артист України, син славної Сумщини. Талант від Бога з ліричною душею, народжений співати. Перший виконавець пісні «Два кольори», повпред українства на всіх материках», – написав Гриценко.

https://www.facebook.com/100002253817336/posts/2812408072177626?d=n&sfns=mo

Анатолій Мокренко закінчив Київський політехнічний інститут, а згодом вечірнє відділення столичної консерваторії. Оперній сцені він віддав понад 50 років. На початку 90-х Мокренко був призначений директором Національної опери України і прослужив на цій посаді дев’ять років. В останні роки Анатолій Мокренко викладав у Національній музичній академії, організовував конкурси вокалістів та видав кілька книжок мемуарів, передає "Радіо Свобода".

Другие новости

'У нас нет достоверной информации, кто именно находился на борту самолета': Генштаб Отреагировал на падение Ил-76

"У нас нет достоверной информации, кто именно находился на борту самолета": Генштаб Отреагировал на падение Ил-76

Российская сторона не поставила в известность Украину о необходимости обеспечения безопасности воздушного пространства в районе города Белгорода в определенный период времени, как неоднократно делалось в прошлом во время обмена пленными