ПоддержатьУкраїнська

Вбивство через необережність: в Хмельницькому судять горе-анестезіолога (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

Вбивство через необережність: в Хмельницькому судять горе-анестезіолога (відео)

Лікарю-анестезіологу, який підозрюється у вбивстві через необережність, обрав запобіжний захід Хмельницький міськрайонний суд у вигляді особистого зобов'язання.

Про це повідомляє Магнолія-ТВ.

Також суд задовольнив клопотання слідчого щодо відсторонення підозрюваного від посади на строк до 27 грудня поточного року.

https://youtu.be/AR-PFdNkDus

Лікаря зобов’язали не відлучатися за межі Хмельницького та повідомляти слідчого, прокурора і суд про зміну місця проживання чи роботи. У разі невиконання цих вимог буде ініціюватися клопотання про обрання більш жорсткого запобіжного заходу.

Нагадаємо, працівники поліції встановили, що лікар-анестезіолог однієї з лікарень всупереч посадової інструкції вирішив самостійно, без залучення фахівців ЛОР-відділення, провести пацієнтці оперативне втручання по проведенню класичної трахеостомії.

У ході проведення операції лікар-анестезіолог внаслідок недбалого ставлення допустив грубе порушення техніки проведення класичної трахеостомії.  Це призвело до спричинення жінці тяжких тілесних ушкоджень, що перебувають у прямому причинно-наслідковому зв’язку із настанням смерті пацієнтки.

Другие новости