ПоддержатьУкраїнська

Видурив 450 тисяч гривень у пенсіонерок: на Закарпатті засудили шахрая

StopCor
StopCor

StopCor

Видурив 450 тисяч гривень у пенсіонерок: на Закарпатті засудили шахрая

На Закарпатті прокуратура довела провину 25-річного шахрая з Києва, який обманним шляхом витягав гроші з пенсіонерок.

Про це повідомляє Магнолія-ТВ.

Зловмисник телефонував пенсіонеркам, називався правоохоронцем та обіцяв «владнати справу, аби син не втрапив за грати за ДТП».

У ході судового слухання справи, прокурором доведену вину обвинуваченого по двом таким епізодам. У одному випадку, 79-річна ужгородка віддала шахраям всі заощадження, які мала вдома – 1170 дол США та 3 000 грн.

В іншій ситуації потерпілою виявилась довірлива 80-річна жінка, яка в результаті втратила значно більші суми. Так, спочатку вона віддала 5 000 дол «правоохоронцю», а через деякий час ще 5 500 доларів США, 4 000 євро, 6 000 гривень, але вже іншій особі, яка назвалась «адвокатом» сина і кошти були необхідні, начебто на відшкодування вартості автівки потерпілого в ДТП.

У обох випадках, гроші забирали "кур'єри". Пенсіонерки ж, дізнавшись через деякий час, що їх діти в жодні пригоди не потрапляли - звертались до поліції.

Загалом, шахраї виманили у жінок суму еквівалентну понад 450 тис. грн.

Підозрюваний був затриманий

Особи інших зловмисників, які були задіяні у цій схемі, наразі встановлюються у рамках виділених кримінальних проваджень.

Згідно вироку Ужгородського міськрайонного суду, обвинуваченого визнано винним в інкримінованому злочині та засуджено до 4 років позбавлення волі.

Другие новости