ПоддержатьУкраїнська
Атрошенко Владислав Анатолійович

Атрошенко Владислав Анатолійович

Атрошенко Владислав Анатолійович

український політик, бізнесмен, державний діяч, мер Чернігова, народний депутат України IV, VII і VIII скликань, голова Наглядової ради ВАТ «Хліб Києва», засновник благодійного фонду «Поліський оберіг».
Вік: 52 роки

Освіта:

Бізнес:

Політика:

Владислав Атрошенко з Олегом Ляшком.

Скандали:

Після перемоги Віктора Ющенка на Помаранчевому Майдані Владислав Атрошенко виторгував у 2005-му губернаторство на Чернігівщині.

Атрошенко Владислав Анатолійович: «творець» золотого батона Януковича та мер Чернігова, звинувачений у потрійному вбивстві

пишеВалерія Боровика

Мер Чернігова Владислав Атрошенко у себе на сторінці у Facebook написав про складну демографічну ситуацію в Україні.

повідомляє

18 вересня слідчий відділ Чернігівського міськвідділу УМВС України в області порушив кримінальну справу.

звернув увагу

Ще резонанснішим стало опубліковане звернення голови парламентського комітету щодо боротьби з організованою злочинністю та корупцією Володимира Стретовича до тодішнього прем'єра Єханурова (20.10.2005 р.) з грифом «конфіденційно».

«У документі Стретовича перераховуються об'єкти, які відчули рейдерські атаки та згодом перейшли під контроль структур Атрошенка. Це: ВАТ «Старий Чернігів», ВАТ «Ласун», «Дитячий світ», розважальний центр «Брюссель», ВАТ «Полісся», магазин «Відень», ДП «Чернігівторф», державний готель «Новгород-Сіверський» та інші»«Депутат Стретович вимагає від Єханурова ініціювати глибоку перевірку дій Атрошенка. Однак тоді нинішньому кандидату у мери Чернігова вдалося уникнути покарання. Сьогодні він може переконатися, що рукописи не горять. Документи, що компрометують Атрошенка, можуть бути запущені в роботу. Експерти називають листа Стретовича останнім попередженням Атрошенка. Вони вважають, що завісу над його кримінальним минулим відкрили з ініціативи керівництва МВС. Там нібито вважали, що публічна посадка фігури з команди президента калібру Атрошенко стане бонусом у їхній можливій політичній кампанії. З технологічного погляду вибір вдалий. Правопорушення - очевидні. Докази також. А цап-відбувайл, замість того, щоб сховатися, сам заганяє себе в кут»

З іменем Атрошенка пов'язані кілька скандалів, що сталися під час виборчої кампанії.

Скульптором-авангардистом виявився голова компанії "Київхліб", у минулому народний депутат Верховної Ради від Чернігівщини Владислав Атрошенко.

Декларації та багатство Атрошенка:

увійшов до десятки найбагатших нардепів Українипередає

У цих компаніях він має корпоративні права на загальну суму 33 814 689 гривень.

При цьому решта членів сім'ї заробила трохи більше мільйона гривень.

вказав«Владислав Анатолійович – це така людина, яка особисто мені казала, що «я людина з бізнесу. Я люблю заробляти, я повинен заробляти і я хочу заробляти»

Наприклад, жовтень:

  • 29-го числа йому повернули мільйон боргу;
  • 20 жовтня Атрошенко витратив понад 14 мільйонів. Імовірніше за все, вніс гроші на рахунок однієї зі своїх фірм;
  • 18-го жовтня в Атрошенка закінчився депозит майже на 69 мільйонів гривень;
  • за декларацію у жовтні він отримав сукупний дохід у понад 5 мільйонів гривень у вигляді виплат за цінними паперами.

Особисте життя:

Другие новости