ПоддержатьУкраїнська
Королевська Наталія

Королевська Наталія

Королевська Наталія Юріївна

Проросійська політична та державна діячка, колишня міністерка соціальної політики України (2012—2014), лідер партії «Україна — вперед». Кандидат на виборах президента України 2014 року (зняла кандидатуру). Народний депутат V та VI скл. від БЮТ, голова Комітету ВРУ з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва (2007—2012), нардеп VIII скл. від Опозиційного блоку, член Комітету ВРУ з питань соцполітики, зайнятості та пенсійного забезпечення. Віце-президент Асоціації платників податків України.
Вік: 45 років
Профіль в Соц. мережах

Освіта:

  • 1997 року заочно закінчила економічний факультет Східноукраїнського національного університету за спеціальністю «Менеджмент у виробничій сфері» та здобула кваліфікацію менеджера.
  • 2002 року закінчила Донецьку державну академію управління і отримала диплом про перепідготовку за спеціальністю менеджмент організацій.
  • 2011 року отримала диплом про присудження наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)».
Потрапила в скандал щодо підробки дипломів.

Кар'єра:

рос.«Королевское мороженное»
Політичні погляди:
"Українська мова — це формальність, а усі і так говорять в Україні російською мовою"
Політична діяльність:
Юлєю Тимошенко
«Я вважаю, що найголовніше — це мета. А вже досягнення цієї мети залежить від нашої сили волі, наскільки її у нас вистачає. А якщо у когось здаються нерви, підкачала сила волі, і особисті амбіції все-таки беруть верх, ну, що ж, здавай мандат, організовуй свою партію — немає проблем. Це не заборонено в нашій країні. А у нас, я впевнена, — все вийде»
Я переконана, що соціал-демократична ідеологія — єдина, яка здатна вивести Україну із жахливого соціал-економічного стану. Тому ідеологія партії залишається незмінною, незважаючи на перейменування. Крім того, я з відповідальністю заявляю: ми були в опозиції до режиму Януковича, і ми залишаємось у опозиції до режиму Януковича. Я боролась за звільнення Юлії Тимошенко, і ми продовжимо нашу боротьбу.
Сім'я:Юрій Солод«ОПЗЖ»

Связанные новости