ПоддержатьУкраїнська
Маркарова  Оксана  Сергіївна

Маркарова Оксана Сергіївна

Маркарова Оксана Сергіївна

Екс-міністр фінансів України
Вік: 43 роки
Освіта:  1999 р. — отримала диплом магістра з екології в Києво-Могилянській Академії. 2001 р. — закінчила Університет Індіани, де здобула ступінь магістра в галузі міжнародних публічних фінансів та торгівлі, отримавши відзнаку за відмінність в навчанні та нагороду найкращого міжнародного студента.

Кар'єра: 

1996-1998 рр. — працювала в Міжнародній фундації виборчих систем та в консалтинговій компанії Chemonics Intl. Inc. в рамках проекту «Українська аграрна товарна біржа». 2000 р. — в США проходила практику в Світовому банку у Вашингтоні, у групі банків та фінансових ринків регіону Європи та Центральної Азії. 2003 р. — очолила інвеситиційну групу ІТТ, де працювала до 2014 р. У березні 2015 р. р. — призначена заступником міністра фінансів України, керівником апарату Міністерства фінансів, а у квітні 2016 р. р. — першим заступником міністра фінансів. 8 червня 2018 р. — призначена в.о. міністра фінансів України. 22 листопада 2018 р. — Верховна Рада України затвердила Оксану Маркарову на посаду міністра фінансів. Оксана Маркарова є членом Дорадчої Ради Києво-Могилянської Академії, входить в Коло Друзів Українського католицького університету, та є членом Міжнародної організації молодих президентів (YPO). Також член спостережних рад Ощадбанку, Укрексімбанку, Укргазбанку та Приватбанку.

Особисте життя:

Заміжня. Чоловік — відомий банкір та бізнесмен Данило Волинець. В сім'ї четверо дітей (дві дочки чоловіка від першого шлюбу і двоє спільних).

Другие новости