ПоддержатьУкраїнська

Кулеба озвучив вимогу, яку має виконати Україна для Шенгену

StopCor
StopCor

StopCor

Кулеба озвучив вимогу, яку має виконати Україна для Шенгену

Запровадження інтегрованого управління кордоном – це система, спрямована на швидкий і комфортний перетин кордону громадянами та бізнесом, а також обов'язкова умова для входження України в Шенгенську зону, забезпечення вільного руху між Україною та країнами ЄС.

Про це в міжнародному автомобільному пункті пропуску "Нові Яриловичі" в Чернігівській області заявив віцепрем'єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба.

"Мета уряду полягає в тому, щоб перетин кордону для доброчесних громадян і для доброчесного бізнесу відбувався максимально прозоро, швидко і комфортно. І досягнути цього можна саме впроваджуючи модель інтегрованого управління кордоном, яку ми реалізуємо разом з нашими партнерами з Європейського Союзу", - поінформував Кулеба.

За його словами, Держприкордонслужба разом з митниками та іншими структурами системно впроваджує цю модель і п/п "Нові Яриловичі" - місце, де все це можна побачити на практиці. Адже тут уже кілька років реалізовується пілотний проєкт з удосконалення технологічних процедур прикордонно-митного контролю та спрощеного перетину кордону, передає "Укрінформ".

Другие новости