ПоддержатьУкраїнська

На Львівщині митники вилучили іномарки вартістю мільйон гривень

StopCor
StopCor

StopCor

На Львівщині митники вилучили іномарки вартістю мільйон гривень

У пункти пропуску на Львівщині під керуванням громадян України прибули автомобілі "Volkswagen Crafter" та "Audi Q 7" 2013 року випуску. До митного оформлення громадяни подали документи, зокрема інвойси, згідно з якими вартість "Volkswagen" – 7150 доларів США, а "Audi" – 11800 євро.

Під час митних формальностей щодо транспортних засобів виникли підозри в тому, що надані документи містять неправдиві відомості стосовно вартості авто, інформує Галицька митниця Держмитслужби, передає "Новий Формат".

Митники скерували запити до компетентних органів країн відправлення авто. У відповідях вказано, що насправді вартість "Audi Q 7" становить 26880,00 євро, а "Volkswagen Crafter" – 10500 євро. Окрім того продавцем та покупцем цього авто вказано інших особі, а ніж в документах.

Громадяни України вчинили дії, спрямовані на переміщення транспортних засобів з поданням органу доходів і зборів документів, що містять неправдиві відомості щодо продавця, покупця та вартості товару. Такі дії мають ознаки порушень митних правил, передбачених ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України. Автомобілі вилучено. Справи скерують до суду.

Другие новости