ПоддержатьУкраїнська

Зеленський заборонив "Укравтодору" робити ямковий ремонт

StopCor
StopCor

StopCor

Зеленський заборонив 'Укравтодору' робити ямковий ремонт

Президент України Володимир Зеленський наказав відмовитись від ямкового ремонту доріг, посилити габаритно-ваговий контроль та забезпечити відповідальність підрядників за виконання ремонту доріг. Про це він заявив в "Укравтодорі". 

"Довгі роки в нашій країні існував так званий успішний стартап, завдяки якому деякі чиновники побудували собі не один маєток. Цей стартап називається" ямковий ремонт ". Він повинен піти в минуле. Ми говоримо про будівництво та капітальний ремонт доріг. У загальному обсязі робіт вони повинні становити не менше 80% ", - сказав президент.

Зеленський підкреслив, що по відношенню до всіх ремонтних робіт повинна бути гарантія і відповідальність підрядника, щоб навесні разом зі снігом не сходив асфальт.

Також Глава держави закликав жорстко посилити габаритно-ваговий контроль.

"З наших доріг мають зникнути перевантажені фури, які залишають після себе колії. В минулому році встановлено інноваційні вагові комплекси з технологією weigh in motion, тобто зважування в русі. Вони повинні бути поширені на всю територію країни, а порушники - відповідати за знищення наших доріг ", - підкреслив Зеленський.

Глава держави запропонував, щоб ці технології були застосовані на всіх нових дорогах, які будуть будуватися в поточному році.

Крім того, президент закликав місцеву владу активізувати роботу із затвердження переліку будівництва та ремонту доріг.

Глава держави також звернувся до Антимонопольного комітету з проханням активно співпрацювати з правоохоронними органами, надаючи їм інформацію про компанії - "тендерних тролів", основним завданням яких є блокування тендеров.

Зеленський зазначив, що в поточному році планується оновити 4 тис. Кілометрів доріг державного значення, на це передбачено понад 85 млрд грн, передає "Цензор нет".

Другие новости