ПоддержатьУкраїнська

22-річна членкиня наглядової ради державної залізниці отримуватиме 160 тисяч грн на місяць

StopCor
StopCor

StopCor

22-річна членкиня наглядової ради державної залізниці отримуватиме 160 тисяч грн на місяць

Таємні конкурси та космічні зарплати на стратегічних державних підприємствах: кого і як у відомстві Криклія призначають на «хлібні» посади? Історія одного з останніх скандальних кадрових призначень міністра інфраструктури – цього разу до залізничного відомства – у новому сюжеті Кирила Вольного.

https://www.youtube.com/watch?v=UqVdZBMdw50

Знайомтеся, це Валерія Шкаброва (в дівоцтві Мельничук), їй 22 роки. Лише два роки тому вона закінчила Національний авіаційний університет. Тому її кар'єрний зліт вражає.

На початку березня Владислав Криклій призначив Валерію членкинею наглядової ради державного залізничного підприємства. До слова, платня члена наглядової ради на цьому підприємстві сягає 160 тисяч грн на місяць.

Валерія Віталіївна у розпорядженні визначена одним із трьох представників держави для забезпечення укладання цивільно-правових договорів.

Яким чином у відомстві відбирали кандидатів та чи має пані Мельничук відповідні досвід та освіту – журналістам у міністерстві не повідомили.

«Біда нашої держави зараз – це призначення людей, які переслідують зовсім інші цілі», – вважає віцепрезидент Морської палати України В’ячеслав Кисловський.

Що маємо в результаті? Стратегічні державні підприємства міністерства інфраструктури залишаються обезголовленими. І комусь це дуже вигідно. Конкурси на ці високі та впливові посади — під завісою таємниці, а кадрові призначення викликають дедалі більше запитань.

«СтопКор» продовжує слідкувати за призначеннями до ключових державних служб. Тому обов'язково підпишіться на наш Ютуб-канал, аби не пропустити найцікавіше.

Другие новости