ПоддержатьУкраїнська

Блокування роботи українського розробника двигунів вигідна російському підприємству «Сатурн», – Льовін

StopCor
StopCor

StopCor

Блокування роботи українського розробника двигунів вигідна російському підприємству «Сатурн», – Льовін

Постійні перешкоджання роботі українського підприємства, яке розробляє та ремонтує двигуни та планери («УРАРП») може бути вигідне російській стороні. Про це 3 вересня під час пресконференції щодо реакції державних установ на факти стосовно корупції в СБУ, Мінрозвитку економіки, Служби експортного контролю та Міноборони України, які руйнують українські авіапідприємства та обороноздатність, сказав Президент Концерну «Титан», власник ТОВ «УРАРП» та екснардеп Анатолій Льовін.

 Фото: СтопКор

«Корупція настільки пронизала всі ці органи (СБУ, Міністерство розвитку економіки, Служба експортного контролю та Міністерство оборони України – ред.), що вони не можуть відмовитися від тих додаткових заробітків і незаконного прибутку. Кількість авіаційних підприємств зменшується, навантаження з боку структур збільшується. Що стосується конкурентної боротьби. Зупинка роботи нашого підприємства вигідна, безумовно, російському підприємству «Сатурн». Не виключаю, що російська сторона є замовником цього. Попри виграні суди і рішення судів, Служба експортного контролю ігнорує їхні постанови. Йдуть відписки і незаконні документи – одні змінюються на інші. У результаті в української компанії «Максимус» з'явилася потреба в заміні 3 авіаційних двигунів і вони отримали відмову. На українському літаку. Попри здоровий глузд», – наголосив він.

 Фото: СтопКор

Зазанчимо, УРАРП – єдине з українських підприємств, яке має авторські права розробника на техніку «ІЛ» (двигуни і планер). Техніка «ІЛ» продовжує залишатись значною частиною повітряного флоту України, як військового, так і цивільного. У разі блокування роботи УРАРП єдиною альтернативою для авторського супроводу планерів і ремонту двигунів для українських літаків «ІЛ-76» стануть підприємства російського оборонного комплексу. Що неприпустимо з огляду на обороноздатність країни.

Крім того, за словами Льовіна, літаки з двигунами відремонтованими УАРП, здійснюють вантажні перевезення державного значення.

"На відремонтованих нами літаках виконуються задачі державного значення з перевезення вантажів, у тому числі медичного обладнання та засобів захисту в умовах пандемії коронавірусу, здійснюються військові перевезення", зазначив він.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, президент концерну “Титан”, засновник і власник ТОВ “УРАРП”, народний депутат України IV скликання Анатолій Льовін заявив про те, що співробітники СБУ отримали 200 тисяч доларів за “віджим” авіапідприємства. Як доказ він надав журналістам аудіозапис розмови із власницею компанії «VOLARIS BUSINESS LP» (Шотландія), представницею авіакомпаній «Скайавіатранс», «Альфа Ейр» (Україна), яка загинула 8 січня 2020 року в авіакатастрофі над Тегераном.

Другие новости