ПоддержатьУкраїнська

Через недбалість чиновників Аграрного фонду може пропасти 76,7 тисяч тонн цукру

StopCor
StopCor

StopCor

Через недбалість чиновників Аграрного фонду може пропасти 76,7 тисяч тонн цукру

Аграрний фонд не може реалізувати запаси цукру.

Через недбалість чиновників Аграрного фонду може пропасти 76,7 тисяч тонн цукру, повідомляє у своєму дописі в соцмережі Facebook радник міністра МВС України Михайло Апостол.

Коли до кінця року запаси цукру Аграрного фонду не реалізують, то збитки складатимуть до 700 мільйонів гривень. Це зашкодить й іміджу держави, і внутрішньому харчовому ринку.

Апостол вважає, що це - непрофесійна і службова недбалість, безвідповідальність, відчуття безкарності, халатність чи корупційна складова посадових осіб, які так і не вжили жодних заходів для реалізації цукру.

"В Аграрному фонді України зберігається 76,7 тисяч тонн нереалізованого цукру, з яких - 67,4 тисяч тонн - сирцю білого та 9,3 тисяч тонн - цукру тростинного. Його термін придатності закінчується 1 жовтня 2016 року. Після цього часу цукор уже заборонено продавати та виходити на внутрішній ринок з інтервенцією. Водночас, 7 липня 2016 року до МінАПК було подано проект Постанови, адже для реалізації цукру необхідно прийняти Постанову КМУ "Про реалізацію цукру-піску, не пов'язаного з державним ціновим регулюванням", який так і не розглянули за засіданні Уряду," – зазначає він.

"Сьогодні злочину ще немає, він може статися після 1 жовтня цього року. Надіюся, що Міністр АПК розуміє наслідки та відповідальність", - додав він.

Другие новости