ПоддержатьУкраїнська

Чиновник з Овруча витрачає усю зарплату на проживання в "Голубих озерах" (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

Чиновник з Овруча витрачає усю зарплату на проживання в 'Голубих озерах' (відео)

Голова Овруцької РДА Ярослав Чепурко проживає на базі відпочинку "Голубе озеро". За словами адміністратора, середня вартість оренди житла там становить 1000 гривень на добу. Водночас заробітна плата чиновника – 12 тисяч. Про це стало відомо активістам ГО "Стоп корупції", які зараз перебувають у місті та саме поспілкувались із паном Ярославом.

Відповідне відео оприлюднили на сторінці "Стоп корупції" у Facebook.

https://www.facebook.com/stopcor.ua/videos/vb.1602446153357239/207782710628798/?type=2&theater

За словами голови правління організації Ігоря Бондарчука, Чепурко назвати ціну проживання не захотів.

"Ми зайшли до нього в кабінет з рядом запитань, пов’язаних із децентралізацією, місцевим заповідником та вирубкою тополь. Заодно запитали, де він раніше працював та чим займався (Ярослав Чепурко нещодавно обійняв посаду очільника РДА – ред.). З’ясували, що мешкає в Овручі на базі відпочинку "Голубе озеро". Там він орендує (бо сам з Рівненщини) будинок чи кімнату. Скільки це коштує – не сказав. Ми звертались до адміністратора і дізнались, що в середньому вартість доби становить 1000 грн. Якщо порахувати – це 21 тисяча на місяць (лише робочі дні). А 12 у нього зарплата", – розповів він.

 База ''Голубе озеро'' Фото: inventure.com.ua

При цьому правозахисник зазначив, що Чепурко розповів і про свій бізнес, яким займався раніше. За словами Бондарчука, посадовець був "м’ясником" – займався постачанням, а потім"із м’ясників став головою РДА".

Другие новости