ПоддержатьУкраїнська

«Де машин багато – там він живе»: де і як мешкає керманич «УДП» Чалий

StopCor
StopCor

StopCor

«Де машин багато – там він живе»: де і як мешкає керманич «УДП» Чалий

Маючи інсайдерську інформацію, що керманич УДП пан Чалий проживає в котеджному містечку під Києвом, журналісти «СтопКору» вирішили особисто відшукати маєток посадовця. На яку елітну нерухомість перетворився розпроданий дунайський флот? Дізнавайтесь із ексклюзивного матеріалу Кирила Вольного.

https://www.youtube.com/watch?v=hW5JLJsGHnc

Йдеться про селище Віта-Поштова, що під Києвом. Саме тут від сторонніх очей та журналістів ховається топменеджер пароплавства. І місцева листоноша підтверджує, що Чалий проживає саме тут: «Чалий – було таке прізвище! Таке є! Чула я, чи то листи до них приходили».

Місцеві жителі, з якими нам вдалося поспілкуватись, відразу вказали на маєток, в якому мешкає родина очільника Дунайського пароплавства: «Бачите, де машин багато стоїть – він там живе».

Сусіди стверджують: бачили пана Дмитра на «Лексусі». Автівка нібито чорна та досить потужна: по «лежачих поліцейських» курсує зі швидкістю не менше ніж 70 км/год. Під’їжджаємо ближче і дійсно бачимо «Лексус» з номерами 51-11, що стоїть біля котеджу.

А тепер – найцікавіше! Запрошуємо вас на оглядову екскурсію, щоб ви на власні очі побачили, на що перетворюється розпроданий державний флот.

 Маєток Чалого на Київщині в котеджному містечку Віта-Поштова

Коптер пролітає над елітною нерухомістю заможних сусідів Дмитра Чалого, і в самому кінці вулиці бачимо двоповерховий котедж щонайменше на 300 квадратних метрів. Саме на нього вказав місцевий мешканець. Зауважимо: ціни на елітну нерухомість тут стартують від 5 мільйонів гривень.

Другие новости