ПоддержатьУкраїнська

До кінця весни ФОПам дозволили не платити єдиний податок

StopCor
StopCor

StopCor

До кінця весни ФОПам дозволили не платити єдиний податок

Фізособи-підприємці першої групи були звільнені від сплати єдиного податку за грудень 2020 року та січень-травень 2021 року, повідомила Державна податкова служба України. Про це інформує "UA.NEWS".

 Фото: УНН

Податківці уточнили, що відстрочка єдиного податку стосується лише тих ФОПів І групи, які не порушували умови застосування першої групи платників єдиного податку, встановлені у главі 1 розділу XIV Податкового кодексу.

Нагадаємо, 10 грудня набув чинності закон про те, що фізичні особи-підприємці та їх наймані працівники зможуть отримати по 8 тисяч гривень виплат.

З 14 грудня портал "Дія" почав приймати заявки на отримання від держави 8 тисяч гривень одноразової допомоги малому бізнесу через карантинні обмеження у січні. Наймані працівники та ФОПи, діяльність яких підпадає під заборону у період посиленого карантину у січні, можуть оформити заявку на отримання допомоги з 14 до 31 грудня.

Станом на 29 грудня 429 704 фізичних осіб-підприємців (ФОП) і найманих працівників подали заяви онлайн на отримання 8 тисяч.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у новому році зросте вартість оформлення паспортів.

Другие новости