ПоддержатьУкраїнська

Голова РДА з Харківщини погрожував журналістам «відбити печінку» – відео

StopCor
StopCor

StopCor

Голова РДА з Харківщини погрожував журналістам «відбити печінку» – відео

Очільник адміністрації Слобідського району Харкова В’ячеслав Ільєнко залякував знімальну групу проєкту «Стоп корупції» своїм сином, який займається боксом.

https://www.facebook.com/stopcor.ua/videos/330479324873898/

«У мене є син, якому 25 років, ви трошки старший, ніж він. Якби ви зустріли його на вулиці, він би відбив вам печінку і на цьому б усе закінчилось», – заявив чиновник.

Усю розмову Ільєнко курив у себе в кабінеті пристрій для паління та нецензурно висловлювався.

 Фото: скріншот

Представники «Стоп корупції» звернулись до місцевої поліції із заявою про погрози життю та здоров’ю.

Як повідомляв «СтопКор» раніше, у Харкові всі підряди на ремонтні та будівельні роботи в дитячих закладах отримують фірми, наближені до депутата Харківської міської ради та голови адміністрації Слобідського району В’ячеслава Ільєнка.

Йдеться про ряд компаній зі схожими назвами – ТОВ «ТПК Азімут», ТОВ «ТМ Азимут», ТОВ «Торгова промислова компанія АЗІМУТ». До свого призначення на посаду голови адміністрації Ільєнко значився засновником останньої. Згодом фірми були переписані на наближених до депутата осіб.

За даними порталу clarity-project, саме ця фірма отримала 29 підрядів від управління освіти адміністрації Слобідського району Харкова. Саме тієї адміністрації, яку очолює Ільєнко. Загальна сума угод – понад 5 млн грн.

Другие новости