ПоддержатьУкраїнська

Понад 600 тис грн шкоди державі – судитимуть директора та двох працівників вишу у Запорізькій області

StopCor
StopCor

StopCor

Понад 600 тис грн шкоди державі – судитимуть директора та двох працівників вишу у Запорізькій області

Запорізькою обласною прокуратурою до суду скеровано обвинувальний акт стосовно трьох учасників злочинного угруповання за фактом службового підроблення та привласнення бюджетних коштів в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 366, ч. 5 ст. 191 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що директор одного з державних вищих навчальних закладів Запорізької області та його двоє підлеглих, з метою незаконного збагачення, впродовж 2011–2019 років фіктивно працевлаштовували сторонніх осіб до навчального закладу, незаконно нараховували їм заробітну плату, яку в подальшому отримували та розподіляли між собою. Внаслідок їх злочинних дій державі завдано матеріальну шкоду на загальну суму понад 600 тис грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими Головного управління Нацполіції в Запорізькій області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Другие новости