ПоддержатьУкраїнська

Голову суду, підозрюваного у хабарництві не дозволила заарештувати Вища рада правосуддя

StopCor
StopCor

StopCor

Голову суду, підозрюваного у хабарництві не дозволила заарештувати Вища рада правосуддя

Вища рада правосуддя повернула подання заступника генерального прокурора - керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького про надання згоди на утримання під вартою судді Володимирецького районного суду Рівненської області Леоніда Закревського. 

"У клопотанні зазначено, що Закревський Л. В. підозрюється у проханні надати неправомірну вигоду посадовій особі, яка посідає відповідальне становище, за вчинення посадовою особою в інтересах того, хто надає таку вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй службового становища, тобто в скоєнні злочину, передбаченого частиною третьою статті 368 КК України. Також Закревський Л. В. підозрюється в отриманні неправомірної вигоди за вплив на ухвалення рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, тобто у скоєнні злочину, передбаченого частиною другою статті 369-2 КК України", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що подання мотивоване тим, що є ризик того, що Закревський може переховуватися від слідства, знищити документи, що мають значення для встановлення обставин кримінального злочину, впливати на свідків, а також перешкоджати кримінальному провадженню іншим чином.

Однак ВРП вирішила повернути подання, оскільки воно "не містить усіх необхідних відомостей, передбачених ст. 58 Закону "Про Вищу раду правосуддя" та ст. 184 Кримінально-процесуального кодексу".

Про це повідомляється на сайті ВРП.

Нагадаємо, 12 лютого НАБУ проводило обшуки у Володимирецькому районному суді, головою якого є Закревський. 21 лютого Закревському повідомили про підозру в отриманні хабарів та зловживанні становищем.

Другие новости