ПоддержатьУкраїнська

Громада села на Київщині втратить 7 мільйонів через блокаду будівництва супермаркету головою сільради

StopCor
StopCor

StopCor

Громада села на Київщині втратить 7 мільйонів через блокаду будівництва супермаркету головою сільради

З бюджету села Нові Петрівці Вишгородського району Київської області, ймовірно, доведеться сплатити близько 7 мільйонів гривень через махінації селищного голови Радіона Старенького. Про це в коментарі «СтопКору» розповів місцевий житель Олександр Левицький.

 Олександр Левицький

«Кілька років тому «Новус» зайшов у Нові Петрівці. Підприємство, яке будувало, купило собі землю, кутову ділянку. І нібито все було добре, проте в сільраді зробили дуже цікавий хід, хід конем. Вони з боку дороги, з боку заїзду надали ділянки трьом особам. Які в результаті закривали по периметру цю ділянку (де розташований «Новус» – ред)», – розповів він.

Особи, які отримали ці землі, навіть не проживали в селі. Ба більше, ці ділянки взагалі не можна було передавати в приватні руки. В результаті таких дій сільради було заблоковано в'їзди та виїзди з майбутнього гіпермаркету та фактично всю його роботу.

 Фото:

«Таким чином вони шантажували «Новус» три роки, щоб ті їм заплатили за три ділянки, не пам'ятаю, скільки соток. Відкриєте судову справу і подивитесь, вона доведена і на основі неї є зворотний позов на втрачену вигоду у 7,7 млн, на сільраду. Цей позов буде покладений на місцевий бюджет, тобто з місцевого бюджету буде знято 7 млн гривень, і сплатить їх кожен із людей», – наголосив Левицький.

Зазначимо, весь цей час у справі тривали суди, а кошти на адвокатів та судові збори теж витрачались із бюджету громади.

«СтопКор» вже писав про те, як у Нових Петрівцях таємно дерибанять гроші села, а депутати за зачиненими дверима ухвалюють бюджет.

Другие новости