ПоддержатьУкраїнська

Групу вербувальників повій в Німеччину та Ізраїль знешкодили в Одесі (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

Групу вербувальників повій в Німеччину та Ізраїль знешкодили в Одесі (відео)

В Одесі затримали групу осіб, які заманювали жінок працювати повіями закордоном.

https://youtu.be/fTDq7-7kJ2Y

Про це повідомляє Магнолія-ТВ.

За словами начальника Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, ГУНП Миколи Кульчицького, до злочинної діяльності причетні наші співвітчизники, які вербували молодих жінок для роботи в борделях Ізраїлю та Німеччини.

Дівчат зловмисники обирали серед тих, хто знаходився у тяжкому матеріальному становищі. За «роботу» пропонували гарну зарплатню, 70 % від якої отримували самі «роботодавці». Крім того, всі витрати, пов’язані з виїздом за кордон, чоловіки брали на себе, за умови що жінки їх «відпрацюють».

Організатора злочинної діяльності – 44-річного одесита оперативники управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, спільно з працівниками  слідчого управління ГУНП в Одеській області та прикордонниками, під процесуальним керівництвом обласної прокуратури затримали прямо в одеському міжнародному аеропорту за спробою переправити двох українок до Німеччини. Крім того, затримано й одного зі спільників чоловіка - на десять років молодшого від нього містянина.

В якості речових доказів у затриманих вилучили мобільні телефони, банківські картки, список жінок, копії трудових договорів, страхові поліси тощо.

Другие новости