ПоддержатьУкраїнська

Інтереси Приходька у справі розкрадання 2 мільярдів Агрофонду представляє ексадвокат Ставицького і Тарасюка

StopCor
StopCor

StopCor

Інтереси Приходька у справі розкрадання 2 мільярдів Агрофонду представляє ексадвокат Ставицького і Тарасюка

Ексзаступника голови НБУ Бориса Приходька підозрюють у виведенні 2-х мільярдів з Агрофонду в офшори, але в грудні 2014 року посадовцю вдалось вийти на волю під космічну заставу. Сам нардеп стверджує, що люстрація не заважає йому бути у парламенті. Чому судовий процес стосовно Приходька триває дуже повільно? Так само, як й інший суд – щодо побиття його помічником журналістів у Прилуках. Більше про це – у розслідуванні Артема Поліковського.

https://www.youtube.com/watch?v=gPBeSiGZgJo&t=2s

Представники Генпрокуратури не з'являються на засіданнях, бо нібито не встигли ознайомитися з матеріалами справи. А сам Приходько користується послугами недешевого адвоката.

Журналісти зафіксували автівку, на якій Приходько з правозахисником приїхали до суду. Її вартість – близько 100 тисяч доларів. Належить вона Ігорю Бойку – адвокату з дуже солідними клієнтами.

Він, зокрема, за часів Януковича захищав інтереси Едуарда Ставицького, колишнього міністра енергетики, якого оголосили в розшук за привласнення державного майна. А ще представляв сторону Ігоря Тарасюка, якого судили за виведення з держвласності комплексу «Пуща-Водиця» та президентського «Межигір’я».

 Приходько разом із адвокатом хотіли сісти в Maserati Фото: СтопКор

Отже, чергове засідання щодо втрачених Нацбанком мільярдів перенесли. Водночас Борис Приходько продовжує ухвалювати важливі для країни рішення під куполом Верховної Ради.

«Якщо розібратися, по суті, то будь-яка людина може бути вибрана і не може бути винувата до ухвали суду, правильно? Ухвали суду немає, йде розгляд справи. Я ж це не заперечую, йде розгляд справи. То ми подивимось. Звичайно, згідно із законом, якщо буде ухвала суду, то це є підставою для припинення депутатських повноважень, от і все», – стверджує сам пан Борис.

Тепер ми розуміємо, що Приходьку та його, можливо вже й колишньому помічнику Чалому, є що приховувати. Та сподіваємося на справедливе рішення Феміди й у справі побиття наших журналістів, і щодо виведення мільярдних коштів.

І продовжуємо спостерігати за цією чи не найрезонанснішою справою, а всі віднайдені факти висвітлимо у наступних випусках «СтопКору».

Другие новости