ПоддержатьУкраїнська

Інтим на відстані – у Харкові викрили нелегальну онлайн “порностудію” (ВІДЕО)

StopCor
StopCor

StopCor

Інтим на відстані – у Харкові викрили нелегальну онлайн “порностудію” (ВІДЕО)

У Харкові по вулиці 23 Серпня, 48-річний чоловік організував “порностудію” у зйомній квартирі, яку облаштував необхідною комп'ютерною технікою та іншим "знаряддям праці". Про це інформує прес-служба поліції Харківської області.

Під час проведення санкціонованого обшуку орендованої квартири працівники поліції вилучили комп’ютерну техніку, «веб-камери», секс-іграшки.

"До Управління боротьби зі злочинами пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Харківській області надійшла інформація про те, що у Харкові по вулиці 23 Серпня в одній з квартир невідомі організували онлайн «порностудію», де дівчата через всесвітню мережу Інтернет розповсюджують зображення порнографічного характеру" – йдеться в повідомленні.

Інтим на відстані – у Харкові викрили нелегальну онлайн “порностудію” (ВІДЕО)

Дана інформація була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 301 (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) Кримінального кодексу України.

Працівники поліції встановили, що у травні минулого року група осіб створила та утримувала Інтернет – "порностудію" у орендованій квартирі. В житлі була встановлена комп’ютерна техніка, підключена до всесвітньої мережі Інтернет. Дівчата-моделі, використовуючи вигадані "нік-нейми", вчиняли розпусні дії. Для спілкування з клієнтами в режимі реального часу моделі використовували "веб-камери".

https://www.youtube.com/watch?v=_OnhhbteDgI

Старший слідчий СУ ГУНП в Харківській області Світлана Котик розповіла, що організатором та координатором діяльності "порностудії" є 48-річний харків’янин. Він особисто відповідав за фінансове забезпечення діяльності «порностудії», у тому числі видачу заробітної платні дівчатам, за додержанням "веб-моделями" чітко визначеного графіку роботи, накладання штрафів за різні порушення дисципліни та вербування інших дівчат.

"20 серпня 2018 року співробітники Управління боротьби зі злочинами пов’язаними з торгівлею людьми спільно зі слідчими слідчого управління ГУНП в Харківській області на підставі ухвал Київського районного суду міста Харкова провели обшук в приміщенні орендованої квартири та вилучили речові докази. Діяльність "порностудії" припинено. Слідчі дії тривають" – зазначили в поліції.

Читайте також: "На Київському кладовищі обікрали пам’ятник Лесі Українки та інших видатних людей (ФОТО)".

Другие новости