ПоддержатьУкраїнська

Ірландський лоукост запустив другий рейс у Херсон

StopCor
StopCor

StopCor

Ірландський лоукост запустив другий рейс у Херсон

Найбільша у Європі бюджетна авіакомпанія з Ірландії Ryanair 15 січня 2020 року виконала перший рейс з Катовіце у Херсон.

Польоти будуть виконуватися два рази на тиждень по середах і неділях.

Фактичним оператором лінії вказана авіакомпанія Buzz, яка є польським підрозділом Ryanair і раніше носила ім'я Ryanair Sun.

Рейс Херсон-Катовіце став другим напрямом ірландського лоукоста в цьому українському аеропорту. 17 грудня 2019 року Ryanair почав польоти у Херсон з Кракова, який розташований в 80 км від Катовіце, повідомляє "Avianews.com".

Дні польотів не перетинаються, таким чином пасажири можуть вилетіти в один аеропорт Польщі і повернутися назад в Україну з іншого, розташованого поруч.

З 30 березня 2020 року в Херсон зайде дочка Ryanair з Австрії - Laudamotion, яка відкриє рейси з Відня. Вони будуть виконуватися по понеділках і п'ятницях.

Мінімальна ціна авіаквитків Ryanair на рейси з Херсона під час розпродажів починається від 9,99 євро в одну сторону. Найдешевший тариф Value дозволяє провозити з собою тільки невелику ручну поклажу з габаритами до 40x25x20 см без обмеження по вазі.

На даний момент Ryanair і його дочірні підприємства представлені у п'яти аеропортах України: Борисполі, Львові, Одесі, Харкові та Херсоні.

Другие новости