ПоддержатьУкраїнська

Кіпрський суд дав добро на замороження $ 820 млн Ахметова

StopCor
StopCor

StopCor

Кіпрський суд дав добро на замороження $ 820 млн Ахметова

Окружний суд Нікосії прийняв рішення заморозити активи бізнесмена Ріната Ахметова. Таке рішення було прийняте в ході розгляду справи про перепродаж "Укртелекому" у 2013 році.

Новину передає "Преса України".

У Кіпрі окружний суд Нікосії дав добро на замороження активів українського олігарха Ріната Ахметова. Мова йде про $820 млн бізнесмена. Таке рішення кіпрський суд виніс ще 27 грудня минулого року.

Як зазначається, під заморожування може потрапити квартира Ахметова у Гайд-парку в Лондоні. Нагадаємо, позов проти Ахметова подала компанія екс-голови правління "Родовід Банку" Дениса Горбуненка Raga Establishment. У 2013 році остання продала Ахметову "Укртелеком" за $860 млн. Бізнесмен начебто вніс лише $100 млн авансу, після чого решти коштів компанія Горбуненка не отримувала.

За попередніми даними, Рінат Ахметов може подати апеляцію до 8 січня поточного року. До слова, у 2011 році держава продала 92,79% акцій "Укртелекому" за 10,6 млрд грн. Покупцем виявилась компанія "ЕСУ", дочірня фірма австрійського фонду EPIC, яка в результаті перепродала телеком-оператора Ахметову.

Epic Telecom Invest Ltd – так раніше називалась кіпрська компанія Raga Establishment Ltd, яка раніше була представлена від імені EPIC. Коли "Укртелеком" приватизовували його офіційним власником була "ЕСУ".

Другие новости