ПоддержатьУкраїнська

"Новоросія" на межі розколу: "ДНР" ввела санкції проти "ЛНР"

StopCor
StopCor

StopCor

'Новоросія' на межі розколу: 'ДНР' ввела санкції проти 'ЛНР'

Олександр Захарченко вирішив вберегти свій алкогольний бізнес у "ДНР", тому заборонив ввозити у "республіку" алкоголь із сусідньої "ЛНР". Тим не менше, елітний європейський алкоголь під санкції бойовиків все ще не потрапляє.

Про це повідомив блогер Денис Казанський. Новину передає "Преса України".

Сьогодні, 5 січня, відомий блогер Денис Казанський розповів про те, що між "ДНР" та "ЛНР" почалися торгові війни. За його словами, російські найманці з однієї "республіки" ввели санкції проти сепаратистів з іншої. Мова йде про "ДНР", яка 27 грудня минулого року заборонили ввезення підакцизних товарів з території "ЛНР".

"Так що ніякої більше "Луга-нови" в Донецьку не буде. Тепер горілка і сигарети з Луганська в Донецьку під забороною. Крім того, донецькі бойовики пообіцяли дати симетричну відповідь знахабнілим луганським вискочкам, якщо ті будуть забороняти на своїй території товари з "ДНР", – написав блогер.

Казанський наголосив, що це чудовий доказ того, що бойовики на Донбасі воюють не за ідею, а прикриваються нею, щоб грабувати "свої" території.

"Зрозуміло, чому вводиться заборона. Горілка і цигарки – вигідний бізнес. Банда Захарченка взяла під контроль виробництво горілки і сигарет в Донецьку і нікого не хоче пускати на свою територію. Конкуренти нікому не потрібні. Навіть якщо ці конкуренти - такі ж бандити з Луганська", – наголосив Казанський.

Підсумовуючи, він наголосив, що так звані санкції проти Заходу "ДНРівці" вирішили не вводити. Тому на полицях магазинах можна знайти іноземні віскі та настоянки.

''Новоросія'' на межі розколу: ''ДНР'' ввела санкції проти ''ЛНР''
''Новоросія'' на межі розколу: ''ДНР'' ввела санкції проти ''ЛНР''

Другие новости