ПоддержатьУкраїнська

«Комірний» грабунок під ялинку: в Ізюмі на Харківщині депутати сперечались 17 годин

StopCor
StopCor

StopCor

«Комірний» грабунок під ялинку: в Ізюмі на Харківщині депутати сперечались 17 годин

 Четверта сесія Ізюмської міської ради Харківської області тривала більш як 17 годин і була досить «гарячою». Депутати зібрались на сесію 24 грудня о 9.00, а закінчили обговорення 25 грудня о 2.15. Про це розповів депутат Ізюмської міської ради 8 скликання і голова Ізюмського міського підрозділу ГО «Стоп корупції» Юрій Козлов.

 Голова Ізюмського відокремленного підрозділу ГО ''Стоп корупції'' і депутат Ізюмської міської ради Юрій Козлов. Скріншот: СтопКор

Антикорупціонер Юрій Козлов на сесії міської ради виступав кілька годин від імені майже половини складу ради – 16 депутатів. Вони вимагали усунути від ведення сесії голову і секретаря ради – за систематичне злісне порушення норм регламенту, правил роботи депутатських комісій тощо.

Щоправда, побачити опозиційні виступи під час відкритої сесії міської ради жителі громади навряд чи зможуть на сайті місцевої ради. Козлов неодноразово підкреслював, що його критичні виступи просто «вирізають» з відео сесії.

«З метою не допустити розголосу подій на сесії, надана команда не публікувати критичні виступи депутатів, трансляцію в інтернеті скасовано, а так званий офіційний сайт міста взагалі не публікує інформації щодо реальних подій на сесіях ради. Розуміючи, що опозиційні депутати будуть в законний спосіб боротись проти проявів політичної корупції в Ізюмській міській раді, Марченко та його депутати протягом 17 годин здійснювали протиправні дії, порушуючи регламент ради та Закони України».

Козлов підкреслив, що опозиціонери обурені антинародною, на їхній погляд, політикою голови Ізюмської ОТГ і більшості підконтрольних йому обранців.

Депутат розповів, що за кілька днів до сесії, на якій мав прийматися проєкт бюджету, виконком міської ради ухвалив грабіжницькі тарифи на воду для населення: підвищив вартість кубометра води з 39 до 50 грн.

Саме тому на сесії Юрій від імені колег вимагав скасувати відповідне розпорядження виконавчого комітету місцевої ради.

https://www.facebook.com/100013137638835/videos/pcb.1098421760605735/1098421407272437/

«16 депутатів винесли проєкт рішення про зменшення тарифу з 50 грн до 38 грн за 1 куб. Для депутатів Марченка (мер Ізюма - ред.) потреби громади не існують. Населення буде купувати воду у свого власного підприємства за 50 грн за 1 куб.   «Слугам народу» та «Новим обличчям»  надана команда голосувати проти зменшення ціни на воду для людей, що ці «діячі» слухняно виконали», - зазначив антикорупціонер на своїй сторінці у фейсбуці.

Крім того, Юрій Козлов виступив з вимогою розглянути на сесії ситуацію з заборгованістю із зарплати колишнім працівникам ліквідованого комунального підприємства.

«Люди виграли спір в суді, суд призначив виплатити їм борги із зарплати. Але рішення суду не виконується!» - обурюється Юрій.

 Сесія міської ради Ізюма. Фото: Офіційний сайт Ізюмської ОТГ

Крім того, представник «Стоп корупції» в Ізюмі вщент розкритикував затверджений сесією бюджет Ізюмської ОТГ на 2021 рік.

Зокрема, влада передбачила 20 мільйонів на утримання виконкому, де працює 90 осіб. І 100 тис. грн з бюджету громади передбачено на «представницькі» витрати  очільників міста, тобто на «застілля» і таке інше.

Разом з тим на забезпечення 5 пільгових категорій громадян виділено на рік лише 38 000 грн!

«Соціальні програми фінансуватимуться гіпотетично! Наприклад, програма надання транспортних пільг пенсіонерам. Фактично вона не реалізована. Зрідка містом їздять лише 2 пільгових автобуси, які активно штурмують бабусі. Решта автобусів для пенсіонерів платні», - коментує Козлов.

На тлі скорочення соціальних програм його дуже дивує виділення 3,5 млн грн з бюджету на створення невідомих проєктів і 1,5 млн – на квіти.

«Проєкт бюджету носить антисоціальний і антилюдяний характер», - резюмує Юрій Козлов і підкреслює: тепер він входить до складу комісії з законності, що дає йому змогу більш ефективно контролювати роботу місцевої влади.

Другие новости